IX Konferencja Lekarz Praktyk

Rejestracja od godz. 9:30
Rozpoczęcie o 10:00

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejną, już dziewiątą edycję Konferencji Lekarz Praktyk, największej internistycznej konferencji w regionie częstochowskim. Tegoroczne wydarzenie skupiać się będzie na zagadnieniach metabolicznych, z punktu widzenia kardiologii, diabetologii, endokrynologii. Ponadto poruszymy tematy gastroenterologiczne oraz hepatologiczne, jak i elementy transplantologii klinicznej. Nie zabranie aktualizacji informacji z zakresu prawa medycznego.

Powitamy znane autorytety – cenionych wykładowców akademickich z m.in. Warszawy, Katowic, Łodzi oraz Opola i Kielc. Wydarzenie przeznaczonej jest dla lekarzy oraz osób uprawnionych do wystawiania recept. Obowiązkowa rejestracja jest bezpłatna i zostanie rozpoczęta o 9:30 w dniu konferencji – tuż przed wydarzeniem. Patronat nad wydarzeniem objął Oddział Częstochowski Towarzystwa Internistów Polskich. Za udział w konferencji przysługują punkty edukacyjne OIL.

Do zobaczenia w Częstochowie!

lek. Małgorzata Barańska
Komitet Organizacyjny