Wydarzenia

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w IX Konferencji Lekarz Praktyk – Częstochowa, 25.11.2023r.
Link do wydarzenia

W swojej działalności Fundacja pomaga w przygotowaniu warsztatów, szkoleń oraz konferencji medycznych. Naszym nadrzędnym celem jest organizacja wydarzeń edukacyjnych, których celem jest podnoszenie kwalifikacji i aktualizacja wiedzy pracowników branży ochrony zdrowia.

Mając świadomość, jak ważnym aspektem zdrowia publicznego jest profilaktyka oraz jak duże możliwości daje współczesna medycyna w początkowym stadium wielu chorób, wiemy, że działania edukacyjne o charakterze profilaktycznym skierowane do społeczeństwa są ważnym uzupełnieniem portfolio Fundacji.

Realizujemy programy opracowywane przez zespół ekspertów złożony z lekarzy i prawników, aby proponowane działania były skuteczne medycznie i w zgodzie z prawem. Z przyjemnością pomożemy przy opracowaniu nowych projektów.

Zapraszamy do kontakt!